Remont podzespołów zawieszenia

Karoseria Twojego oldtimera jest już gładka i lśniąca, byś jednak mógł cieszyć się swoim zabytkowym wozem na drogach, potrzebny jest remont zawieszenia. Sprawne elementy resorujące, prowadzące koło i tłumiące są gwarantem bezpiecznej jazdy, dlatego odbudowa samochodów zabytkowych na tym etapie jest szczególnie ważna.

Tylko prawidłowe działanie wszystkich elementów sztywnych i niezależnych zagwarantuje płynne działanie samochodu. Wahacze, drążki, resory, sprężyny i amortyzatory – odbudowa oldtimerów obejmuje szczegółowe oględziny wszystkich tych części. W zależności od stanu, w jakim się znajdują, naprawiamy je lub sprowadzamy do Warszawy nowe. Te, które nadają się do ponownego użytku zostają poddane piaskowaniu, malowaniu i cynkowaniu.

Szczegółowa naprawa zawieszenia pozwala uniknąć nadmiernego zużycia paliwa i ogumienia. Po remoncie podzespołów zawieszenia jesteśmy na ostatniej prostej, by każdy pasjonat samochodowych klasyków wyjechał na szosę ciesząc się komfortową i ekonomiczną jazdą.

Oktawian Przybyłowski Merc Benz
e-mail. oktawian-przybylowski@o2.pl
tel. 721-723-665
NIP: 8882887770

Siedziba:
ul. Wazów 3
01-986 Warszawa
woj. mazowieckie