Przygotowanie karoserii pod lakier

Naprawa samochodów zabytkowych to w sporej części prace na narażonej na czynniki zewnętrzne karoserii. Nadwozie oldtimera zostało już złożone i wkrótce będzie on gotowy do drogi. Po piaskowaniu, nałożeniu zabezpieczeń antykorozyjnych i pracach blacharskich przychodzi czas na lakierowanie samochodu. Zanim jednak lakiernik weźmie się do roboty i położy ostatnie szlify na powierzchni Twojego zabytkowego pojazdu, jego powierzchnię trzeba odpowiednio przygotować.

Najpierw odbywa się usuwanie wgnieceń karoserii samochodowej. Po wyklepaniu wszystkich blach, gdy nadwozie jest już dopieszczone przechodzimy do dalszych prac. Renowacja starych aut na tym etapie polega na nałożeniu na powierzchnię oldtimera kilku warstw podkładu epoksydowego. Następnie, po wypolerowaniu, mechanicy wykonują lakierowanie karoserii w wybranym przez Ciebie kolorze, by na sam koniec całość pokryć środkiem bezbarwnym.

Nadwozie Twojego starego auta jest już piękne i błyszczące, wgniecenia zostały usunięte, renowacja lakieru jest zakończona – niedługo oldtimer będzie gotów, by po naprawie wyruszyć z naszego warszawskiego salonu.

Oktawian Przybyłowski Merc Benz
e-mail. oktawian-przybylowski@o2.pl
tel. 721-723-665
NIP: 8882887770

Siedziba:
ul. Wazów 3
01-986 Warszawa
woj. mazowieckie